Dit is water
De Nwe Tijd & DE HOE
Hoe leid je een betekenisvol leven? Dat was het uitgangspunt van de speech This is Water van David Foster Wallace. De Amerikaanse schrijver las de tekst in 2005 op de diploma-uitreiking van een prestigieuze hogeschool voor een publiek van studenten op de drempel van het volwassen leven. Dat deed hij zwetend. Je zou voor minder, want hoe geef je jonge mensen in godsnaam advies als je het zelf allemaal niet weet?
Tweeëntwintig jaar later zijn de leden van De Nwe Tijd en DE HOE gemiddeld precies even oud als Wallace was toen hij zijn speech gaf. In het tweede deel van de trilogie die ze rond zijn oeuvre en persona maken, denken ze nu samen na over diezelfde vraag: hoe leid je een betekenisvol leven? Wat betekent dat, een betekenisvol leven, anno 2027? En hoe kan je aan een jongere generatie doorgeven wat je slechts met veel aarzeling voor jezelf durft omschrijven als 'wijsheid'?
Dit is water is een gulle voorstelling met en over goede raad − én over de (on)mogelijkheid om die op te volgen.
"Dit is water groeide uit tot een theaterervaring hors catégorie. Ze geeft een pak doorleefde levenswijsheid mee." - Pzazz
Van en met Ans Van den Eede, Elvis de Launay, Freek Vielen, Suzanne Grotenhuis, Willem de Wolf en Wannes Gyselinck
I.S.M. GC ‘t Blikveld, Bonheiden
- di 16/03/2027om 20:15 tot 22:15
- Stadsschouwburg
- Keizerstraat 3
- 2800 Mechelen
- €20.00Standaard
- €16.00- 26 jaar
- €4.00Uitpas met kansentarief Mechelen





