Wie is wie?

Zakelijk

Steven Defoor
Algemeen coördinatie Lokaal Cultuurbeleid
steven.defoor@mechelen.be


Artistiek Team

Brendan Burny
Programmatie muziek & comedy
brendan.burny@mechelen.be
015 29 40 12

Lies Timperman
Programmatie theater, circus, dans en familie
Programmatie scholen
lies.timperman@mechelen.be
015 29 40 16

Anne Van de Voorde
Programmatie en productie beeldende kunsten
Programmatie literatuur
Coördinatie communicatie
anne.vandevoorde@mechelen.be
015 29 40 14


Administratief team

Paul Lammar
Onthaalmedewerker
Zaalverhuur cultuurcentrum en schouwburg
Verantwoordelijke gebouwen
paul.lammar@mechelen.be
015 29 40 10

Christel Mievis
Onthaalmedewerker
Verantwoordelijke ticketing
christel.mievis@mechelen.be
015 29 40 06

Linda Verhaege
Onthaalmedewerker
Zaalverhuur cultuurcentrum en schouwburg
linda.verhaege@mechelen.be
01529 40 03

Tomas Schilders
Boekhouding
tomas.schilders@mechelen.be


Technisch team

Sam De Wit
Chef techniek

Jonas Landuydt
Podiumtechniek

Willem Moyson
Podiumtechniek

Peter Piessens
Podiumtechniek

Tobias Uyttendaele
Podiumtechniek

Lars Van Vlasselaer
Podiumtechniek & tentoonstellingen


Horeca / zaalwachters

Lennert Boonen
Chef zaalwachters

Jan Christiaens

Lien Schoeters

Miranda Wyseur