Sorvina (US) + Adja (BE)

double bill

Een internationale neo-soul double bill in het prachtige kader van de Stadsschouwburg. Liefdevol, genereus en waanzinnig getalenteerd: US-born Sorvina meets talent van eigen bodem Adja!

SORVINA
De uit New York afkomstige en in Berlijn woonachtige Sorvina is zó ontwapenend dat ze je hart meteen inpalmt. Ze omschrijft haar stijl als “hip-hop infused with gospel, jazz, soul and prose.” Wie ook maar één minuut de tijd neemt om haar huiskamersessie Live From The Living Room te beluisteren, gaat zonder twijfel meteen voor de bijl. Met een aanstekelijke liefde voor storytelling, begeleid door live-instrumenten en met performance als kern van haar sound, bevindt Sorvina’s muziek zich ergens op het kruispunt van jazzrap, neo-soul, alternatieve hiphop en gospel.  

Uitermate geschikt voor fans van Erykah Badu, Doechii en Little Simz.  

ADJA // Albumvoorstelling Golden Retrieve Her
Twee jaar geleden stelde de Brusselse artieste Adja haar debuut-ep IRONEYE voor, met haar single Told You So, die ondertussen meer dan 1,8 miljoen streams behaalde. In het voorjaar van 2025 kwam haar langverwachte debuutalbum Golden Retrieve Her uit (Sdban Ultra). 

Adja combineert haar talenten als zangeres, theatermaakster en performer en gebruikt haar stem en storytelling om diepgaande thema’s met humor en generositeit aan te snijden.  Met een achtergrond in theater en jazz en een passie voor R&B, soul en gospel heeft Adja een muzikale stijl ontwikkeld die warm, rijk en organisch klinkt. Eerder werd Adja laureaat van 'Sound Track’ en  later dat jaar werd ze door De Morgen getipt als een van de zes Belgische muziekbeloften.  

Voor fans van van D'Angelo, Erykah Badu, Hiatus Kaiyote en Lauryn Hill.  

I.S.M. Concertzaak

Lees meer